سلامتی و لاغری/ عجیب‌ترین سبزی دنیا که شما را لاغر می‌کند

مواد غذایی مفید برای لاغری و سلامت

غذایی

سلامتی و لاغری/ عجیب‌ترین سبزی دنیا که شما را لاغر می‌کند

انواع سبزی‌ها دارای خواص مختلفی هستند و به خصوص برخی از آن‌ها در ایجاد تناسب اندام در افراد نقش بسیار مهمی دارند و باید در برنامه غذایی گنجانده شوند

فاطمه حسینی متخصص تغذیه و رژیم گفت: از راههایی که به عنوان بهترین و موثر‌ترین مواد غذایی برای لاغری در کوتاه‌ترین زمان به حساب می‌آید مصرف میگو، مارچوبه و ترب است که بهتر است افرادی که اضافه وزن دارند این چند مواد غذایی را در برنامه غذایی خود بگنجاند.

وی افزود: مصرف میگو با مایونز، کره و نان بسیار چاق کننده است و چرا که بهتر است میگو را با کمی آبلیمو و سالاد سبزیجات خام مصرف کنید.

وی خاطر نشان کرد: در مارچوبه فیبرهایی وجود دارد که هضم آن را بسیار سریع و راحت می‌کند و این نوع سبزی سفید یا سبز را با دیگر سبزی‌های در سفره خود قرار دهید.

وی در خصوص مصرف ترب گفت: برای جذب اولین اشعه‌های آفتاب، فورا ترب را بخورید زیرا ترب سرشار از ریز مغذی‌ها و مواد معدنی بود که به دلیل کالری کم بسیار برای لاغری معروف است.

وی در ادامه گفت: ترب سرشار از ویتامین‌های ضروری A، C بود و بهترین دوست برای داشتن تغذیه‌ای سبک است و باید ترب را خام و بدون کره مصرف کنید که به هضم غذا کمک بسیار می‌کند

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشته شده توسط مژگان ذوالفقاریان در دوشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱:۳۲ ب.ظ

دیدگاه


پارسین گرافیک طراحی و توسعه سامانه های تحت وب طراحی سایت خبری خبرگزاری پرتال سازمانی میزبانی وب
Designed and Developed by Parseen Graphic