درباره ما

درباره مژگان ذوالفقاریان

درباره زنان،خانواده،سلامت،زیبایی،مامایی

 

در سال ۱۳۷۴ از دانشگاه علوم پزشکی ایران در رشته ی مامایی فارغ التحصیل شدم و در کنار فعالیت در حوزه ی تحقیق و ترجمه ی جدید ترین مقالات علمی  در زمینه های مختلف سلامت، تجربیات فراوانی طی سال ها کار کلینیکال در زمینه ی مامایی کسب کردم. در سال ۱۳۸۰ با مشاهده ی نیاز فراوان بانوان عزیز بعنوان رکن اصلی هدایت فرهنگی خانواده، به منابع اطلاعاتی مطمئن و معتبر در زمینه های مختلف سلامت، موسسه ی فرهنگی پارسا پژوهش آرین را به همراه شرکاء تاسیس کردم.

از اقدام های این موسسه طراحی و راه اندازی سایت اطلاع رسانی مامایی و زنان بود که مورد تایید مطبوعات وزارت ارشاد قرار گرفت و در آنجا به  ثبت رسید. در سال ۱۳۸۹ این سایت با گرایش تخصصی به همکاری با انجمن مامایی استان البرز پرداخت. طی تجربیات کسب شده از این همکاری و احساس نیاز به مشارکت  بیشتر فارغ التحصیلان و دانشجویان گروهای مختلف پزشکی و پیراپزشکی در عرصه ی ترجمه ی مقالات جدید علمی معتبر از سرار دنیا ، در سال ۱۳۹۳ در رشته ی آموزش زبان انگلیسی ( حوزه ی تخصصی (پزشکی)) در دانشگاه خوارزمی تهران مشغول به تحصیل شدم. هم اکنون با ادامه ی فعالیت فرهنگی در موسسه ی پارسا پژوهش آرین همچنان در خدمت زنان و مادران عزیز کشور خود می باشم.

در این مجله مجموعه هایی از اخبارکاربردی، جدید و علمی را فراهم آورده ام تا در راستای اهداف فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در زمینه هایی چون روانشناسی، مامایی، تغذیه وسلامت بتوانیم مطالب جدید و مفیدی را به راحتی و به صورت رایگان در در دسترس شما قرار دهم. در کنار این مطالب سعی بر این بوده است که با فراهم آوردن مطالب متنوع و سرگرم کننده محیطی دلنشین و مفرح برای کاربران عزیز بوجود اورده شود. اگر در خصوص محتوای یک مطلب یا ترجمه یک مقاله به سوال یا ایرادی بر خورد کردید می توانیم از طریق سایت در ارتباط باشیم.

در نظر داشته باشید که با بیان دیدگاه ها و نظرات خود در مورد مطالب و نیز با شرکت در مباحث و گفتگو ها ی کاربران و یا اشتراک گذاری مطالبتان در بخش دلنوشته ها ما را در ارتقای هر چه بیشتر سایت یاری می فرمایید.

دکمه بازگشت به بالا
error: Alert: Content is protected !!