درباره مژگان ذوالفقاریان

درباره مژگان ذوالفقاریان
درباره مژگان ذوالفقاریان

در این مجله مجموعه هایی از اخبار کاربردی، جدید و علمی را فراهم آورده ام تا در راستای اهداف فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در زمینه هایی چون روانشناسی، مامایی، تغذیه و سلامت بتوانیم مطالب جدید و مفیدی را به راحتی و به صورت رایگان در در دسترس شما قرار دهم. در کنار این مطالب سعی بر این بوده است که با فراهم آوردن مطالب متنوع و سرگرم کننده محیطی دلنشین و مفرح برای کاربران عزیز بوجود اورده شود. اگر در خصوص محتوای یک مطلب یا ترجمه یک مقاله به سوال یا ایرادی بر خورد کردید می توانیم از طریق سایت در ارتباط باشیم.

 

 

 

۱۳۷۴

مژگان ذوالفقاریان، کارشناس مامایی
مژگان ذوالفقاریان، کارشناس مامایی

از دانشگاه علوم پزشکی ایران در رشته مامایی فارغ التحصیل شد. در کنار فعالیت در حوزه تحقیق و ترجمه جدید ترین مقالات علمی در زمینه های مختلف سلامت پرداخت. همچنین تجربیات فراوانی طی سال ها کار کلینیکال در زمینه مامایی کسب کرد.

۱۳۸۰

مژگان ذوالفقاریان، وبسایت مامایی و زنان
مژگان ذوالفقاریان، وبسایت مامایی و زنان

با مشاهده نیاز فراوان بانوان عزیز بعنوان رکن اصلی هدایت فرهنگی خانواده، به منابع اطلاعاتی مطمئن و معتبر در زمینه های مختلف سلامت، موسسه فرهنگی پارساپژوهش آرین را به همراه شرکاء تاسیس کرد. از اقدام های این موسسه طراحی و راه اندازی سایت اطلاع رسانی مامایی و زنان بود که مورد تایید مطبوعات وزارت ارشاد قرار گرفت و در آنجا به  ثبت رسید.

۱۳۸۹

مژگان ذوالفقاریان
مژگان ذوالفقاریان، انجمن مامایی استان البرز

این سایت را با گرایش تخصصی و همکاری با انجمن مامایی استان البرز راه اندازی کرد. طی تجربیات کسب شده از این همکاری و احساس نیاز به مشارکت بیشتر فارغ التحصیلان و دانشجویان گروهای مختلف پزشکی و پیراپزشکی در عرصه ترجمه مقالات جدید علمی معتبر از سرار دنیا، اقدام به ترجمه مقالات جدید علمی و انتشار آنها نمودند.

۱۳۹۳

مژگان ذوالفقاریان، کارشناس ارشد
مژگان ذوالفقاریان، کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی (حوزه تخصصی پزشکی)

در رشته آموزش زبان انگلیسی (حوزه تخصصی پزشکی) در دانشگاه خوارزمی تهران مشغول به تحصیل گردید. ایشان با ادامه فعالیت فرهنگی در مجله علمی پژوهشی زنان و مامایی همچنان در خدمت زنان و مادران عزیز کشور خود میباشد.

[taq_review]

در نظر داشته باشید که با بیان دیدگاه ها و نظرات خود در مورد مطالب و نیز با شرکت در مباحث و گفتگو ها ی کاربران و یا اشتراک گذاری مطالبتان در بخش دلنوشته ها ما را در ارتقای هر چه بیشتر سایت یاری می فرمایید.
۴.۸ از ۵ امتیاز - (۴۱ رأی)
دکمه بازگشت به بالا