پوست

گالوانیک صورت چیست و چه فوایدی برای پوست دارد؟

گالوانیک صورت

در شیوه گالوانیک صورت پوست را بدون انجام هیچگونه جراحی یا سوزن زدن به آن جوان می کند و از یک جریان الکتریکی پائین استفاده می شود تا دارو را به پوستتان تزریق کند.

گالوانیک صورت چیست؟

گالوانیک صورت باعث تحریک پوست می شود در نتیجه پوست را نرم و کرم های ضد افتاب و دارو را به عمق پوست می برد که در واقع این شیوه به منظور بهبود سطح گردش خون و هیدراتاسیون انجام می شود در نتیجه درخشندگی پوست را چندین برابر می شود و دارای دو نوع میباشد که عبارتند از:

لونتوفورسیس:

در این شیوه بر روی پوست ژلی با بار مثبت زده می شود و یک الکترود منفی در نزدیکی شانه قرار می گیرد و یا از شما خواسته می شود که آن نگه دارید آنگاه یک جریان با بار مثبت از پوست شما عبور کرده و کمک می کند که ماده های مؤثر وارد شده به پوست تان به عمق لایه های اپیدرمی وارد کند در نتیجه این شیوه باعث افزایش کارایی تمامی محصولات پوستی می شود که از این به بعد استفاده می کنید.

دسینکراشتیشن:

در این شیوه از جریان گالوانیک به منظور امولسیون کراتین، سبوم موجود در فولیکول های مو و نرم کردن استفاده می شود و در واقع روشی جهت اماده سازی پوست برای برداشتن بدون درد و نرم است، در ادامه این شیوه از برداشتن دستی استفاده می شود که نرم کردن پوست و پاک سازی عمیق پوست در یک زمان انجام می شود.

درمان چین و چروک و خطوط پیری بر روی پوست

– درمان گرفتگی پوست

– درمان اکنه و رفع انواع خاص از جوش های صورت

– درمان لکه های رنگی یا نقطه های قهوه ای بر روی پوست با استفاده از لایه برداری پوست

– هموار کردن و هیدراته کردن پوست

– برای شادابی و روشن تر کردن پوست

– افزایش جریان خون

– تعادل PH پوست

– برطرف کردن تیرگی پوست

– بهبود خاصیت کشسانی پوست

– نرم کننده پوست

– نفوذ بهتر محصول

چه کسانی نمی توانند شیوه گالوانیک صورت را انجام دهند؟

– بیماری قلبی دارند.

– دستگاه ضربان ساز قلب دارند.

– روی پوست بریدگی، زخم و خراش داشته باشند.

– خانم های باردار

– از داشتن دیابت رنج می برند.

– مبتلا به فشار خون بالا هستند.

– داروهای نازک کننده پوست استفاده می کنند.

– به تازگی پیلینگ شیمیایی انجام داده اند.

– در بدن خود ایمپلنت های فلزی دارند.

عارضه های جانبی شیوه گالوانیک صورت

جریان گالوانیک به صورت گسترده ای به منظور درمان فلج بل و فلج صورت مورد استفاده قرار گرفته می شود از این جهت یک درمان بی آسیب میباشد و ميزان حساسیت به محرک بسته به وضعیت بدن در اشخاص متفاوت میباشد که امکان دارد بعضی از اشخاص نسبت به محرک های نرم هم بسیار حساس باشند .

چطور گالوانیک صورت را در خانه انجام دهید

تجهيزات گالوانیک صورت دستی و ژلش به آسانی در بازار دردسترس است، آنها را بردارید و آنگاه از این مراحل پیروی کنید

صورت و گردن خویش را بطور کامل با تمیز کننده ای که در منزل دارید تمیز کنید و آنگاه درست خشک کنید و تونر مورد علاقه خود تان را اسپری کنید.

ژل درمانی را روی یک نیمه از صورت و گردن خویش بمالید و تایمرش را تنظیم کنید( در صورتی که دستگاه صورت تایمر ندارد).

دست هایتان را مرطوب کنید و آنگاه دستگاه را نگه دارید و زمانی که دکمه آغاز را فشار دادید، انتهای دستگاه را روی پوست خود فشار دهید در جایی که ژل وجود دارد و آنرا به اطراف حرکت دهید و هنگامی که تایمر پایان یافت توقف کنید و همان مراحل را در طرف ديگر صورت و گردن خویش تکرار کنید و هنگامی که این کار را کردید، ژل باقی مانده را از روی صورت خویش با یک حوله مرطوب پاک کنید و آنگاه یک سرم و یا مرطوب کننده اعمال کنید.

لیفت صورت با گالوانیک

توجه:چنانچه ژل در طول درمان خشک گردید، قدری آب رویش بزنید و ادامه دهید و همچنين، اطمینان حاصل کنید که جریان مداوم باشد.

مدام بهتر است که از یک متخصص زیبایی شناس حرفه ای برای گالوانیک صورت دیدن کنید.

فایده های این سرویس در صورتی است که تنها باتوجه به احتیاط ها انجام شود، پس با پوست مات و بیحال خویش خداحافظی کنید و با گالوانیک صورت، از یک شخص جدید با صورت شاداب استقبال کنید البته تحت مراقبت یک پزشک متخصص پوست.

به این مطلب امتیاز دهید

از طريق
بیتوته
منبع
آرایش و زیبایی بیتوته
نمایش بیشتر

مژگان ذوالفقاریان

مژگان ذوالفقاریان : فارغ التحصیل کارشناسی مامایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران (1374) ، اخذ مدرک کارشناسی ارشد در زمینه تدریس زبان انگلیسی درحوزه پزشکی (1396)، عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی پارساپژوهش آرین از سال 1380 ، 14 سال سابقه مدیریت سایت اطلاع رسانی در زمینه مامایی و زنان، 20 سال سابقه ترجمه مقالات و مطالعه در زمینه سلامت .

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. گالوانیک صورت یک روش زیبایی است که از جریان الکتریکی کم استفاده می‌کند این روش می‌تواند باعث افزایش تولید کلاژن، بهبود گردش خون و کاهش التهاب پوست شود. گالوانیک صورت برای انواع پوست مناسب است و معمولاً در مراکز زیبایی انجام می‌شود

دکمه بازگشت به بالا